Figyelmeztetik a lakosságot! Ezt már TILOS halottak napján!

KÖVETKEZŐ OLDAL

A szakemberek azt tanácsolják, hogy nappal látogasd meg a sírokat, és ha este gyújtanál gyertyát, tedd azt családtaggal vagy baráttal. Soha ne hagyd a táskád őrizetlenül, ne viselj feltűnő ékszereket, és parkolj kivilágított helyen.
A temetők környékén idén is fokozott rendőri jelenlétre számíthatunk, de a legjobb védelem a figyelem. A hatóság üzenete világos:
„A megemlékezés szent, de az élet még szentebb. Ha sötétedés után mész, ne menj egyedül!”

VIA MSN

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük