Hazamehet a nyugdíjas gázoló!

KÖVETKEZŐ OLDAL

Bár hivatalos bejelentés egyelőre nem történt! Az elmúlt években a kormány visszaépítette a 13. havi nyugdíjat, amelyet sokan fontos szociális intézkedésnek tartanak. A 15. havi juttatás ugyanakkor új szintet jelentene a nyugdíjasok támogatásában. Többen úgy vélik, hogy egy ilyen intézkedés jelentősen erősítené a F/desz támogatottságát, és komoly kihívás elé állítaná az ellenzéki szereplőket. Egy biztos: már a felvetés is komoly hullámokat keltett. Hogy valóban megvalósul-e a 15. havi nyugdíj, és milyen po/it/kai kö/etkezménye/kel járna, az a következő hónapok egyik legizgalmasabb kérdése lehet a hazai közéletben.

Forrás: MSN / FB / TTOK

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük