JANUÁRTÓL már csak így utazhatsz!

KÖVETKEZŐ OLDAL

A változás nem mindenkinek fáj ugyanúgy. A 65 év felettiek megnyugodhatnak, ők továbbra is utazhatnak ingyen a legtöbb járaton. De azok a nyugdíjasok, akik még nem töltötték be a 65-öt, eddig többféle kedvezményt és bérletfajtát használhattak – ezekből több megszűnik.
A lépés sokakban felháborodást keltett, hiszen a negyedéves és éves bérletet sok idős ember pont azért választotta, mert így nem kellett minden hónapban rohangálni új jegyért. Most viszont új rendszert kell megszokniuk, és figyelniük kell arra is, hogy legyen érvényes igazolványuk minden utazáshoz.
EZ LESZ A HELYZET A MÁV-al , VOLÁNNAL, HÉVVEL:

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük