Jön a 14. havi nyugdíj!

KÖVETKEZŐ OLDAL

Lázár János arról is beszélt, hogy a korábbi próbálkozások a kisnyugdíjak sávos emelésére politikai és társadalmi feszültséget okoztak. „Az emberek igazságtalannak érezték a különbségeket” – mondta. A miniszter szerint most az egyetlen igazán működőképes megoldás a továbblépés: „Ha már van 13. havi nyugdíj, akkor logikus, hogy a következő cél a 14. havi. Ezen dolgozunk most kőkeményen, hogy pénzügyileg is megvalósítható legyen.”

(Via Portfolio)

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük