Komoly változás jöhet a magyar közigazgatásban

Budapest és több megyei jogú város vezetése is konfliktusba került az állammal a szolidaritási hozzájárulás miatt.
Több önkormányzat szerint az elvonások már a napi működést veszélyeztetik, és problémát okozhatnak a bérek vagy az alapvető szolgáltatások finanszírozásában is.
Karácsony Gergely korábban arra figyelmeztetett, hogy bizonyos települések akár fizetésképtelen helyzetbe is kerülhetnek, ha az állam inkasszóval hajtja be a vitatott összegeket.

Forrás: MSN / FB / EZT

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük