Lebontás várhat a nyugdíjasok épületeire

KÖVETKEZŐ OLDAL

Bár sokakban aggodalmat keltettek az új szabályok, a változtatások alapvetően könnyítést és átláthatóságot hoznak. A rendelet célja, hogy a telektulajdonosok hatékonyabban és szabályosabban használják ki az udvarukat. Azonban aki nem veszi figyelembe a helyi előírásokat, annak valóban bontási kötelezettséggel kell számolnia.

Forrás: MSN / FB / EZT

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük