Óriásit hibázott Herceg Erika!

Ahogy közeledik a döntő hétvége, egyre nyilvánvalóbb: a nézők olyan haraggal tekintenek Herceg Erikára, amire korábban még nem volt példa. Többen már azt írják, hogy ha Attila nyerne, azzal a Megasztár örökre elásná magát.
Persze akadnak olyanok is, akik szerint Csongor saját magát sodorta bajba, amikor visszaszólt a mestereknek, ám ez a vélemény most szinte elveszik a dühtől izzó kommenttengerben.
A feszültség a tetőfokára hág: a döntőbe végül Ádám Attila, P.Y.F.U, Kedl Olívia és Lengyel Johanna jutott, de a közönség egy része már nem is a versenyzőket figyeli – csak azt, vajon a csatorna meghozza-e azt a döntést, amelyet ezrek követelnek napok óta.
A nézők szerint ugyanis csak egy megoldás maradt: HERCEG ERIKA MENJEN.

VIA contextus

Ez is érdekelhet:

Gondolj vissza arra, amikor legutóbb egy Toyota egyértelműen vezetőnek bizonyult bármelyik kategóriában. Hacsak nem egy Land Cruiser Amazont vezetsz a legsötétebb Afrikában, úgy gondoljuk, ez nehéz feladatnak bizonyulhat.

Íme az Auris. Kiejtheted, ahogy akarod (a név a latin Aurum, azaz arany szóból származik, tehát ow-ris betűs rész). A Toyota szerint határozottan nem Corolla, annak ellenére, hogy ugyanolyan méretű és figyelemre méltóan hasonló kinézetű. Bármilyen terhet is hordozzon a régi típus, merész lépés a világ legkelendőbb autójának lecserélése.
Ez a Toyota legújabb kísérlete arra, hogy bebizonyítsa a világnak, hogy képes olyan gépeket gyártani, amelyek ugyanolyan hatékonyan keltik fel az érzelmeket, mint amilyen hatékonyan vonzzák a takarékos pénztárcákat.

Az itt tesztelt verzió az 1.6 VVT-i 5 ajtós; az Auris 2006-os bevezetése óta ennek a motornak a teljesítménye 122 lóerőről 130 lóerőre nőtt, míg a többi elérhető motor közé tartozik egy 99 lóerős 1.3 és egy 89 lóerős 1.4 literes turbódízel. A 2.2 literes turbódízel már kikerült a kínálatból, de 2010-ben csatlakozott hozzá egy 1.8 literes hibrid, amely a Prius hajtásláncát használja. A Toyota részéről példátlan bátorság volt feladni a Corolla nevet az Auris helyett . Végül is, minden kissé unalmas felhangja ellenére, minden idők legkelendőbb személyautó-családjáról beszélünk.
De ha csak egy pillantást vetünk a Toyota Auris specifikációjára , gyorsan rájövünk, hogy ez az új modell egy apró evolúciós lépést jelent a családi ferdehátúak fejlődésében.

Author: admin

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük