A legmagasabb búcsúpénz, bruttó 12,73 millió forint a frakcióvezetőknek, egyes vezető tisztségviselőknek és alelnököknek jár. Ide tartozik például Fazekas Sándor, Oláh Lajos, valamint több frakcióvezető is. Ha pedig Kövér László nem venné fel az új mandátumát, akkor akár bruttó 17,2 millió forintos végkielégítéssel távozhatna, ami a legmagasabb összeg lenne.
Bedő Dávid (Momentum) – 12 734 142 Ft
Fazekas Sándor (Fidesz) – 12 734 142 Ft
Lukács László György (Jobbik) – 12 734 142 Ft
Mátrai Márta (Fidesz) – 12 734 142 Ft
Oláh Lajos (DK) – 12 734 142 Ft
Sebián-Petrovszki László (DK) – 12 734 142 Ft
Tordai Bence (Párbeszéd) – 12 734 142 Ft
Tóth Bertalan (MSZP) – 12 734 142 Ft
A Magyar Orvosi Kamara (MOK) elnöke szerint az ügyeleti rendszer átalakítása jelentős terhet róhat a budapesti háziorvosi karra, amelynek többsége idős, átlagosan 61 éves orvosokból áll – mondta el Ál
Az érme különlegessége nemcsak a témájában rejlik, hanem abban is, hogy mindössze egymillió darabot bocsátottak ki belőle, ami a hasonló emlékérmék szokásos kétmilliós példányszámához képest jelentős
Véget értek a találgatások, miután Deák Rebeka és Kabai Andris közösen jelentek meg az IG-n, egy friss, sze/el/es hangulatú fo/ó kíséretében. A két szereplő a Házasság első látásra különböző évadaiban
Leave a Comment