A legmagasabb búcsúpénz, bruttó 12,73 millió forint a frakcióvezetőknek, egyes vezető tisztségviselőknek és alelnököknek jár. Ide tartozik például Fazekas Sándor, Oláh Lajos, valamint több frakcióvezető is. Ha pedig Kövér László nem venné fel az új mandátumát, akkor akár bruttó 17,2 millió forintos végkielégítéssel távozhatna, ami a legmagasabb összeg lenne.
Bedő Dávid (Momentum) – 12 734 142 Ft
Fazekas Sándor (Fidesz) – 12 734 142 Ft
Lukács László György (Jobbik) – 12 734 142 Ft
Mátrai Márta (Fidesz) – 12 734 142 Ft
Oláh Lajos (DK) – 12 734 142 Ft
Sebián-Petrovszki László (DK) – 12 734 142 Ft
Tordai Bence (Párbeszéd) – 12 734 142 Ft
Tóth Bertalan (MSZP) – 12 734 142 Ft
Már csak nyolc páros és egy trió szórakoztatta a tévénézőket A Nagy Duett nyolcadik évadának második élő adásában. Előző héten Stana Alexandra és Galambos Lajos érték el a legkevesebb szavazatot, így
Nem sokkal később a szomszéd is megérkezett éthordókkal – a környékbeliek így próbálnak segíteni a lábadozó művésznek. A hölgy szerint Galla gyengének és szótlanul tűnt, a riasztót pedig azonnal bekap
Sokkot kapott a kórházi személyzet, amikor péntek hajnalban nyoma veszett egy neves orvosnőnek, aki alig pár órával korábban esett át egy súlyos gerincműtéten. A szekszárdi főorvosnőt az ország egyik
Leave a Comment