Nyertes Zsuzsa sírva jelentette be

KÖVETKEZŐ OLDAL

Nyertes Zsuzsa hét éve ment el előnyugdíjba, most pedig már a teljes nyugdíját kapja — de mint mondja, ebből sem lehetne megélni. Mégis tovább dolgozik, mert a színház az élete része:
— Nemcsak az anyagiak miatt maradtam aktív. Egyszerűen nem tudnék színpad nélkül élni! — vallotta be őszintén.
A magyar sztárok történetei egyre szomorúbb képet festenek: sokuk számára az idős kor nem pihenést, hanem küzdelmet jelent.

VIA blikkruzs / Kiskegyed

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük