Összeomlott a a Séfek séfe versenyzője

A közösségi médiában azonnal elszabadultak az indulatok, sokan azzal vádolták Pirót, hogy csak megjátszotta a rosszullétét. A versenyző azonban keményen visszavágott. Szerinte a betegséggel nem lehet és nem is szabad játszani, és teljesen felháborítónak tartja, hogy egyesek úgy állítják be a történteket, mintha sajnáltatni akarná magát. „A kommentelők nagy része csak fotelharcos” – fogalmazott indulatosan. Piró azt mondja, ő mindig vállalja önmagát, de azoknak, akik kételkednek benne, csak egy üzenete van: próbálják ki magukat egy ilyen versenyben, és akkor majd kiderül, milyen is valójában a konyhai pokol.

VIA Index

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük