A közösségi médiában azonnal elszabadultak az indulatok, sokan azzal vádolták Pirót, hogy csak megjátszotta a rosszullétét. A versenyző azonban keményen visszavágott. Szerinte a betegséggel nem lehet és nem is szabad játszani, és teljesen felháborítónak tartja, hogy egyesek úgy állítják be a történteket, mintha sajnáltatni akarná magát. „A kommentelők nagy része csak fotelharcos” – fogalmazott indulatosan. Piró azt mondja, ő mindig vállalja önmagát, de azoknak, akik kételkednek benne, csak egy üzenete van: próbálják ki magukat egy ilyen versenyben, és akkor majd kiderül, milyen is valójában a konyhai pokol.
Kiverte a biztosítékot a nézőkben a nagy kérdés: tényleg házasság köttetik a TV2 realityjében? Mert oké, hogy kamerák előtt mondják ki az igent, de vajon ott a háttérben csak egy trükk, egy show, vagy
Régebben természetes volt, hogy valaki egész karrierjét egyetlen munkahelyen töltötte. A cégek cserébe biztonságot, állandóságot és kiszámítható jövőt nyújtottak. A lojalitás kölcsönös volt: a dolgozó
Ádám Attila napokig úgy tűnt, a Megasztár egyik legszívmelengetőbb története lesz: a 17 éves, szerény fiú egy Miskolc melletti faluból, aki saját kezűleg kíséri magát szintetizátoron, és akinek már a
Leave a Comment