Részeg volt a Házasság első látásra pszichológusa!

KÖVETKEZŐ OLDAL

A pszichológus, Tóth Melinda próbálta feltárni, mi húzódhat a vita mögött, de a légkör egyre feszültebb lett. Amikor Rebeka megkérdezte, „akkora baj, ha egy nő arcokat vág?”, a szakember határozottan rávágta: „Igen, az.” Innentől elszabadultak az indulatok – a pszichológus többször is azt mondta, hogy Rebeka „pofákat vág”, ami már a stúdióban is érezhetően kellemetlenül hatott. A sminkesnő másnap közösségi oldalán vágott vissza: „Arcunk van, nem pofánk. A pofája a lónak van, az embernek arca van.” – írta, amit ezrek tapsoltak meg.
A helyzet mostanra eddig fajult:

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük