Részeg volt a Házasság első látásra pszichológusa!

KÖVETKEZŐ OLDAL

A kommentcunamit látva világossá vált: a nézők kiakadtak a pszichológus stílusán. Sokan azt írták, elfogadhatatlan, hogy egy szakember így beszéljen valakivel – különösen országos tévében. Mások még tovább mentek, és azt állították, úgy tűnt, mintha a pszichológus nem lett volna teljesen józan az adás alatt. „Mintha kicsit ittas lett volna” – írta valaki, míg mások szerint „valami nagyon nem volt rendben vele”. A hozzászólások között sorra jelentek meg a követelések: a nézők kirúgását akarják! Egyre többen gondolják úgy, hogy a szakember viselkedése méltatlan volt a műsorhoz – és napjai meg vannak számlálva a Házasság első látásra stábjában.
EGYETÉRTENÉL, HA MENESZTENÉK?

VIA Story

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük