A Rdditen és FB-on záporoznak a vélemények:
„Ezt az öntelt, konfliktuskereső nőt nem bírom tovább nézni!” „Lehet, hogy jólelkű, de egyszerűen nem illik ebbe a műsorba.” „Minden jelenetében érezni, hogy nem enged senkit közel magához!”
A nézők egyre hangosabban követelték, hogy Viki „tűnjön el a képernyőről”, és a műsor készítői végül engedtek a nyomásnak. A legutóbbi epizódokban már feltűnően kevesebb képernyőidőt kapott, majd gyakorlatilag „kiszivárgott” a történetből. A nézők örültek – mások viszont felháborodtak, hogy egy valóságshow-ban ekkora hatalma lehet a közönségnek.
MÁR NEM IS LÁTHATJUK EZENTÚL? MUTATJUK!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
KÖVETKEZŐ OLDALHogy túl későn jössz rá, mennyit jelentettek neked a szüleid. Mennyi mindent szerettél volna még elmondani nekik, de mindig azt gondoltad, ráérsz később. Hogy lesz még alkalom. Hogy les
KÖVETKEZŐ OLDALKozsó fellépőruháit is elvitték a véghajtók, akik a szülei korábbi adóssága miatt szállták meg a családiházat. Az énekes azt mondta, hogy a végrehajtók 87 éves édesapja közösköltség-tar
KÖVETKEZŐ OLDALGudics Máténak elmondása szerint gyorsan kellett döntenie, mert ha jobbra rántja a kormányt, akkor valószínűleg a pótkocsi alá szorul. Inkább fékezett, és 40 kilométer/órás sebességgel
Leave a Comment