Szívszorító! Ezért vetett véget életének Kaszás Nikolett!

KÖVETKEZŐ OLDAL

„Senki sem akarta először elhinni, hogy a lány öngy/lkos lett. Várni kellett a rendőrségre, hogy megvizsgálják a testet. Nemrég kiderült: valóban fagyállót vitt magával Niki, ez már bizonyos. Az volt a palackban”.
A névtelenségbe burkolózó közeli ismerős más szívszorító részletet is megosztott, ami valamelyest „megmagyarázza” miért tette ezt Nikolett:

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük