Tóth Gabi a Békemenete miatt kitört a botrány.

Tóth Gabi már hosszú ideje nyíltan támogatja a Fideszt, és Orbán Viktort határozott, erős vezetőként tiszteli. Véleményét sosem rejti el, még akkor sem, ha emiatt sokan bírálják, és ez tovább erősíti a megosztó megítélését. Nem meglepő tehát, hogy a Békemeneten is megjelent, méghozzá párja, Papp Máté Bence társaságában.
KI IS TÖRT A BALHÉ! MUTATJUK!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük