Verekedés tört ki a Béke és a Nemzeti menet között!

Botrányos jelenetek zajlottak le a fővárosban, miután a Béke menet és a Nemzeti menet résztvevői a felvonulás végén egymásnak estek. A két csoport tagjai eleinte csak szóváltásba keveredtek, ám a helyzet gyorsan elfajult – rövid időn belül dulakodás, majd nyílt verekedés tört ki.
MUTATJUK MI TÖRTÉNT

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük