Új szabály jön októbertől már ezért sem viszik el a szemetet

KÖVETKEZŐ OLDAL

A vegyes hulladékgyűjtő edényekbe többé nem lehet sem papírt, sem műanyagot, fémet, építési törmeléket vagy elektronikai eszközt dobni. Ezek kizárólag szelektív kukába vagy hulladékudvarba kerülhetnek. A kukák fedelének zártnak kell lennie, a túlcsorduló edények ürítése megtagadható. A szabálytalanság pótdíjat von maga után, amely komoly költséget jelenthet a családoknak. MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük