A Rddit magyar közösségében egy poszt szerint egy stábtag belső információkra hivatkozva állítja: „igen, terhes volt a hölgy, de nem tudom, hogy el lett e véve a baba.”
A bejegyzés szerint: A forgatáson előfordult, hogy a hölgy több alkalommal orvosi vizsgálatra távozott.
Megfigyelők szerint nem mutatott nagy pocakot, viszont jellegzetes rosszullétek („szagokat nem tudok megemészteni”, „háyás jött rám”) gyakran visszatértek.
Fontos ugyanakkor hangsúlyozni: sem a stábtag, sem a műsor hivatalos forrása nem erősítette meg hivatalosan a várandósság tényét, illetve a baba esetleges megszületését vagy elvetését. Így az egész Reddit-állítás jelenleg pletykaszinten kezelt, de annál hevesebb hírforrásként terjed a rajongói fórumokon.
NEKED MI A VÉLEMÉNYED? VÉLETLEN, VALÓBAN TERHES, VAGY AZ VOLT?
KÖVETKEZŐ OLDALA Szőlő utcai javít/inté/etnél kedden v/gre/ajtott rendőrségi ra/z/át követően három főre emelkedett az őrizetbe vett személyek száma. A hatóságok közlése szerint azoknál, akiket kedden
KÖVETKEZŐ OLDALNagy Feró újraértékelte Magyar Péter tevékenységét a Fi/esz EP-kampányának megnyitóján. A Fi/esz Európai Parlamenti kampányának megnyitójára a Millenárison került sor, ahol természetese
KÖVETKEZŐ OLDALHelyreállt a rendszer: a Mol is megerősítette a Barátság-vezeték javítását! Befejeződtek a javítási munkálatok a Barátság-vezeték ukrajnai szakaszán – erősítette meg a Mol, miután hivat
Leave a Comment