A 2025-ös Megasztár végül ott ért véget, ahol a zene és a tehetség találkozott: Lengyel Johanna, Marics Peti mentoráltja lett a győztes. Azonban váratlan esemény történt! ERRE SENKI SEM GONDOLT! Az igazi győztes Ádám Attila mert a nap folyamán egyébként Bereczki Zoltán már jelezte, hogy Johanna évekkel korábban már feltűnt a TV2 Sztárban Sztár Leszek című műsorában. Tehát tévednek azok, akik azt hiszik, hogy most a Megasztárban fedezték fel. Johanna már egyszer kapott egy lehetőséget hogy sztár legyen de nem sikerült neki a köztudatba maradni viszont Ádám Attilára mindenki emlékezni fog! A rajongok felteszik a kérdést, hogy akkor ki is az igazi győztes? ATTILA NEM 40 MILLIÓT VISZ HAZA HANEM 40 MILLIÓ TAPASZTALATOT!
KÖVETKEZŐ OLDALA történtek egyik legfontosabb üzenete, hogy Kárpátalja benne a jelentős magyar közösséggel – immár egyértelműen a tá/adások által érintett térségek közé került. Ez új helyzetet teremt
KÖVETKEZŐ OLDALKovács Renáta, akit a tévénézők a Házasság első látásra második évadából ismerhetnek, aggasztó hírekkel jelentkezett közösségi oldalán. A valóságshow-ban korábban Wollner Péter oldalán
KÖVETKEZŐ OLDALMárpedig úgy néz ki, a saját példámból kiindulva, hogy van erre esély), akkor egy olyan rendszer következik, amiben kép/elen vagyok l/te/ni” – fogalmazott oldalán Majoros Péter. DE AZ E
Leave a Comment