A 2025-ös Megasztár végül ott ért véget, ahol a zene és a tehetség találkozott: Lengyel Johanna, Marics Peti mentoráltja lett a győztes. Azonban váratlan esemény történt! ERRE SENKI SEM GONDOLT! Az igazi győztes Ádám Attila mert a nap folyamán egyébként Bereczki Zoltán már jelezte, hogy Johanna évekkel korábban már feltűnt a TV2 Sztárban Sztár Leszek című műsorában. Tehát tévednek azok, akik azt hiszik, hogy most a Megasztárban fedezték fel. Johanna már egyszer kapott egy lehetőséget hogy sztár legyen de nem sikerült neki a köztudatba maradni viszont Ádám Attilára mindenki emlékezni fog! A rajongok felteszik a kérdést, hogy akkor ki is az igazi győztes? ATTILA NEM 40 MILLIÓT VISZ HAZA HANEM 40 MILLIÓ TAPASZTALATOT!
KÖVETKEZŐ OLDALA 80 éves nő zavartságát nem baleset vagy tám/adás okozta, hanem a veszélyesen alacsony vércukorszintje. Az állapota annyira leromlott, hogy szinte teljesen elvesztette a tájékozódóképe
KÖVETKEZŐ OLDALA Nemzetközi Űrállomás fedélzetéről is bejelentkezett Kapu Tibor csütörtökön azután, hogy magyar idő szerint kora délután a sikeres dokkolás után átszálltak a Dragon űrkapszulából. MUTA
KÖVETKEZŐ OLDALVannak találkozások, amik után már semmi sem lesz ugyanaz. Nem azért, mert valami konkrétan elromlott, hanem mert valaki – akár tudatosan, akár akaratlanul – belenyúlt a másik ember leg
Leave a Comment