Ekkor érkezik az ötvenezres bónusz a nyugdíjasoknak!

Az egyszeri segély összege minimum 15 ezer forint, de akár 50 ezer forint is lehet – egy összegben, évente egy alkalommal!
A kérelmet a hivatalos „Kérelem-adatlap egyszeri segély igényléséhez” nyomtatványon lehet beadni: személyesen a nyugdíjbiztosítási ügyfélszolgálatokon vagy a Magyar Államkincstár felé
a nyomtatvány letölthető a magyarorszag.hu és a MÁK honlapjáról is.
A legfontosabb: nem automatikusan jár, de aki időben lép és mindent pontosan kitölt, komoly anyagi segítséget kaphat.
Ez az 50 ezres bónusz sok nyugdíjasnak hozhat megkönnyebbülést – érdemes utánajárni, mert lehet, hogy pont Ön jogosult rá! A feltétel mindössze annyi, hogy az érintett nehéz élethelyzetbe kerüljön, és a havi jövedelme ne lépje túl a megadott határokat: 100 ezer forint, ha családtaggal él egy háztartásban 120 ezer forint, ha egyedül él!

VIA MK

Ez is érdekelhet:

Eredeti, 2016-os menetpróbánk a vadonatúj Jaguar F-Pace kapcsán azzal kezdődött, hogy a Jaguar mennyire óvatosan állt hozzá egy SUV bevezetéséhez. A márkát hagyományosan a luxus szedánok és sportautók világához kötötték, ezért attól tartottak, hogy egy SUV drasztikus karakterváltásnak tűnhet, amit a hűséges vásárlók nem fogadnának jól.
Ma ez a félelem már szinte naivnak tűnik, hiszen az SUV-k népszerűsége robbanásszerűen megnőtt, és az F-Pace lett azon kevés újkori Jaguar-modell egyike, amelyet valódi sikertörténetként lehet emlegetni. Ahogy a világ fokozatosan elvesztette érdeklődését a szedánok és kombik iránt – így a Jaguar XE és XF modellek bár szakmailag elismertek, kereskedelmileg lassan futó termékek lettek –, az F-Pace kulcsszerepet játszott abban, hogy a Jaguar egyáltalán életben maradjon.
A márkához elérhető „SVO Premium Palette” kínálatban rengeteg fényezés szerepel. Őszintén remélem, hogy valaki egyszer rendel majd egy F-Pace-t a Sorrento Yellow színben. Mindössze 4590 fontba kerül.

Két évtized próbálkozás a német prémium márkák utolérésére végül nem hozta meg a várt sikert a Jaguar számára. Most azonban a Jaguar Land Rover vezérigazgatója, Thierry Bolloré gyökeres irányváltásba kezdett: 2025-től a Jaguar tisztán elektromos, a Bentley fölé pozicionált luxusmárkává válik. Addig azonban a jelenlegi modelleknek továbbra is pénzt kell termelniük.
Ennek érdekében az összes modell frissítést kapott, különösen a belső tereket tekintve, és jelentős hajtáslánc-fejlesztések is történtek. A korábbi német konkurenciára való fókuszálás idején a JLR komoly befektetéseket tett saját fejlesztésű Ingenium dízelmotor-családjába. Utólag visszatekintve ez rossz döntésnek tűnik – a vállalat azonban az utóbbi években teljes erővel fejleszti a plug-in hibrid technológiát is.

Author: admin

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük