Szakított Várkonyi Andrea!

KÖVETKEZŐ OLDAL

Közel húsz év után hátat fordított a biztosnak hitt világnak, és felmondott a TV2-nél. Milliók forogtak kockán. Komoly végkielégítés járt volna neki – pénz, ami sokak számára megnyugtató párna egy bizonytalan jövő előtt. Ő azonban nemet mondott. „Többet ért a méltóságom a pénznél!” – jelentette ki.
Nem alkudott. Nem kért kompenzációt. Nem választotta a könnyebb utat. Inkább távozott emelt fővel, üres kézzel – de tiszta lelkiismerettel. A döntés sokkolta a szakmát. Mi jöhet még ezek után?
SOR KERÜLT A VÁLÁSRA IS! MUTATJUK A RÉSZLETEKET!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük