Szakított Várkonyi Andrea!

KÖVETKEZŐ OLDAL

Most már nyíltan beszél arról, hogy a szakítás nem vereség volt, hanem felszabadulás. Hogy a rosszul működő kapcsolatba fektetett energiát végre önmagára és az új életére fordíthatta. Hogy a fájdalom után megérkezett az erő. És hogy kitől vált el? A hosszú éveken át tartó kapcsolatnak a rádiós műsorvezetővel, Bochkor Gábor-ral lett vége- erről nyilatkozott hosszú idő után teljesen őszintén. Ez volt az a döntés, ami már tényleg nem fért bele – de ami nélkül ma nem lenne az, aki lett.

VIA Videkinfo

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük