Az elmúlt hetek találgatásai után most végre tiszta a kép: a számlázás gőzerővel zajlik, a kedvezmény pedig fokozatosan jelenik meg a számlákon. De nem mindenkinél egyszerre! A gázszámlákon a „Támogatás, túlfizetés” sor rejti a levonást, míg az áramszámlákon egyszerűen a „Támogatás” felirat árulkodik arról, hogy megérkezett a könnyítés. Február 18-tól már elindultak a december–januári időszak részszámlái, ám ezekben még nincs benne a kedvezmény, hiszen több ügyfélnél nem történt meg a 2026-os éves leolvasás. A fordulópont március 16.: ekkortól érkeznek a diktáláson alapuló földgáz elszámolószámlák és a már leolvasott fogyasztók részszámlái – bennük a januári napokra számított rezsistop-kedvezménnyel!
És most jön a legizgalmasabb rész! MUTATJUK!
A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!
KÖVETKEZŐ OLDALElképesztően feszült hangulattal indult el a Séfek Séfe hetedik évadának elődöntője, amelyben a versenyzők váratlanul az előző széria szereplőit kapták maguk mellé segítőként. Marczinek
KÖVETKEZŐ OLDALPéntekre tüntetést jelentettek be azok az ügyfelek, akik szerint az MVM kiszámíthatatlan számlázási gyakorlata miatt kerültek nehéz helyzetbe. A demonstrációt az ELMŰ székháza elé szerv
KÖVETKEZŐ OLDALPedig az elmúlt időszakban úgy tűnt, Scherer Péter újra tele van tervekkel és energiával. Nemrég még arról beszélt egy interjúban, hogy bár nehéz időszakon ment keresztül, sikerült talp
Leave a Comment