Verekedés tört ki a Béke és a Nemzeti menet között!

KÖVETKEZŐ OLDAL

A biztonságiak gyorsan közbelépett, és szétválasztotta a dulakodó feleket. Szemtanúk szerint könnyebb sérülésekről van szó szerencsére, talán a gyors beavatkozásnak köszönhetően.
Mivel ez a menet vége után történt, nincs megerősítve az, hogy a két tábor csapott volna össze.

VIA FB/RDit

KÖVETKEZŐ OLDAL

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük