A Nyugdíjasok Országos Érdekvédelmi Egyesülete (NYPOE) szerint viszont igazságosabb lenne, ha az így megmaradó, mintegy 20 milliárd forintos összeget újra a legkisebb jövedelmű idősek kapnák. Az érdekvédelmi szervezet azt javasolja, hogy karácsony előtt osszák ki a pénzt annak a több mint 442 ezer embernek, akiknek nyugdíja vagy ellátása januárban nem érte el a 140 ezer forintot. Számításaik szerint ez fejenként akár 45 ezer forint egyszeri juttatást is jelenthetne, de már 30 ezer forint is óriási segítség lenne az alacsony nyugdíjúaknak az ünnepek előtti nehéz hónapokban.
KÖVETKEZŐ OLDALMájus végén a parajdi sóbánya vízbetörése miatt nagy mennyiségű sós víz került a természetes folyókba. A sóoldat először a Korond-patakba jutott, majd a Kis- és Nagy-Küküllőn át a Maros
KÖVETKEZŐ OLDALDöntés született! Háromszor érkezik nagyobb összeg a nyugdíjasoknak! Az elkövetkező hónapok magasabb összegeket jelentenek a nyugdíjasoknak. Az elkövetkező hónapokban többször is érkezi
KÖVETKEZŐ OLDALMég mindig rejtély övezi Kaszás Nikolett hal/lának körülményeit. Egyelőre annyit lehet tudni, hogy a 27 éves nő szeptember 7-én indult el egyedül túrázni. Múlt vasárnap azonban 500 civi
Leave a Comment