Megjelent a közlönyben: Októbertől CSAK így mehet orvoshoz!

KÖVETKEZŐ OLDAL

Októbertől nagy változás jön a szakorvosi vizsgálatoknál: minden egyes kontrollhoz új beutalót kell kérni a háziorvostól. Ez nemcsak az orvosok terheit növeli, hanem a betegeknek is több utánajárást és hosszabb várakozást hozhat, különösen az idősebbeknek és a krónikus pácienseknek , hiszen eddig a kontrollvizsgálatokhoz nem volt szükség új beutalóra!

A hír nem ért véget! Folytatáshoz használd a KÖVETKEZŐ OLDAL gombot!

Leave a Comment

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük