A pár tavaly nyáron mondta ki a boldogító igent a Balaton partján, most pedig közösen készülnek életük új fejezetére. A modell azt is elárulta, hogy kislányt várnak, akinek a Kaszás–van den Bosch vezetéknév mellé egy magyar és egy külföldi keresztnevet is terveznek.
Forrás: MSN / FB / BPW
Ez is érdekelhet:
A forgalmas elektromos SUV-piacon kitűnni nem könnyű feladat, de a Ford Explorer-nek mégis sikerül. Az autó letisztult első és hátsó kialakítása, a szögletes vonalak és a kis ablakok mind együtt adnak egy határozott, karakteres megjelenést.
A modellpaletta egyszerű: a Style alapszinttől indul, majd jön a Select, amit középső szintként ajánlunk. A csúcskivitelű Premium az egyetlen, amely négykerék-meghajtással elérhető, és néhány extra kényelmi funkciót is kínál, de véleményünk szerint nem éri meg a Selecthez képest a felárat.
A belépő szintű Explorer ára kb. 39 000 fonttól indul. Ez a Style felszereltségű, 52 kWh-s akkuval szerelt modell, amelynek hivatalos hatótávja 233 mérföld (kb. 375 km). A Premium felszereltség ugyanazzal az akkumulátorral 4 000 fonttal drágább, viszont a nagyobb, 20 colos felnik miatt csak 221 mérföld (355 km) hatótávot kínál – a nagyobb gördülési ellenállás miatt.
A 77 kWh-s Extended Range modell kb. 6 500 fonttal drágább a belépő változatnál, viszont 374 mérföldes (602 km) hatótávot nyújt Select kivitelben. A Premium szintre váltás itt is 4 000 font pluszt jelent, ám a hatótáv 354 mérföldre (570 km) csökken az extra felszereltség és a nagyobb kerekek súlya miatt.
A négykerék-meghajtás csak a csúcsmodellhez elérhető, kb. 54 000 fontos áron. Ebben egy 79 kWh-s akku és kétmotoros hajtáslánc található, hivatalos hatótávja pedig 329 mérföld (530 km). Ezzel az Explorer a kompakt elektromos SUV-k felső árszegmensébe tartozik, de már a Select felszereltség is tisztességes felszereltséget nyújt.