Sokként érte Tóth Gabit! KIDERÜLT A SZÁRMAZÁSA!

A színpad helyett most inkább a kamera előtt találkozhatunk vele – saját bevallása szerint az elmúlt időszakban kevesebb fellépési lehetőséget kapott, így az online jelenlétre helyezte a hangsúlyt. Közösségi felületein nemcsak humoros kihívásokkal, hanem főzős tartalmakkal, hétköznapi pillanatokkal, sőt szépségápolási tippekkel is jelentkezik.
Az élőben bemutatott teszten részt véve aztán egy különösen érdekes eredmény született: az alkalmazás szerint az énekesnő felmenői között görög és dél-afrikai gyökerek is szerepelnek – de a legtöbb találat természetesen egyértelműen magyar volt. Igen, Tóth Gabi, a Tapolcáról indult énekesnő, végül megerősítést kapott: Dél afrika és görög mivolta mellett legnagyobb arányban magyar származású.

VIA borsonline

Ez is érdekelhet:

A Flying Spur Speed ugyanolyan jól meg tudja tölteni a luxus szedán szerepét, mint bármi más, kiváló kényelem mellett, különösen a Komfort módban, de ez még a keményebb Sport módban is valamelyest megmarad. Mint minden állítható vezetési módnál, az alap Bentley mód a legkiegyensúlyozottabb középutat találja.
Ez a megnövelt dinamikai spektrum új felfüggesztés-technikai újításoknak köszönhető, amelyek között duál szelepes lengéscsillapítók is szerepelnek.
A négykerék-kormányzás a Flying Spur Speed-et sokkal jobbá teszi alacsony sebességű manőverezésnél, mint ahogyan az bármilyen joggal elvárható lenne.
A további 200 kg-ot az előző W12-es modellhez képest ügyesen elrejtették, és bár az akkumulátor a csomagtartóban van, ami a csomagtartó kapacitását majdnem nevetséges szintre csökkenti – egy Renault Clio több csomagteret kínál, és csak egyharmad akkora, mint a Bentley – ez mégis több súlyt helyez a hátsó részre, jobb hátsó súlyelosztást eredményezve.
Ebben a módban a kezelhetőség olyan ügyes, hogy elrejti a hatalmas 2,6 tonnás tömeget; dinamikusabbnak érzi magát, mint a W12-es elődje, miközben a menetkomfortja is jobb. És mindezt úgy teszi, hogy a sportos érzést hozza, nem pedig egy sportos autóét, és még a legcivilizálatlanabb pillanataiban is civilizált marad.

Figyelembe véve a Flying Spur Speed széleskörű felhasználási célját, az, hogy nincs komoly dinamikai gyengesége és nincsenek nyilvánvaló kompromisszumok a vezetésében, a Bentley érdeme. Ha meg kell kérdezned, valószínűleg nem engedheted meg magadnak, ahogy a mondás tartja. De az ára £226,500, a pontos rekord kedvéért, bár amikor hozzáadod azokat a testreszabási lehetőségeket, amiket a Bentley tulajdonosok szoktak választani, az ár hamarosan felfelé kúszik.
Jelenleg a választék egyszerűen Speed és Mulliner modellekből áll a bevezetéskor, de várhatóan következni fog egy kevésbé erős V8 hibrid modell is, amely egyszerűen Bentley Flying Spur néven fog szerepelni. A Speed és Mulliner közötti különbségek csak a belső kivitelben rejlenek.
A hivatalos üzemanyag-fogyasztási adat, 202 mpg, a WLTP teszt paraméterei alapján fogadható egy csipet sóval, azonban rövid távon kizárólag elektromos meghajtással is közlekedhetsz, hosszabb távokon pedig hatékonyabb hajtásláncot biztosít. A mérnökök szerint valódi világban a magas 30 mpg számok említésre kerülnek, bár gyorsabb utakon a 20-as közepes-három számjegyű mpg-ket láttunk. Végül is még mindig egy közel 800 lóerős szuper-szedánról van szó…
Az elektromos hatótávolság körülbelül 35 mérföldre jön ki, ami kevesebb, mint az hivatalos 47 mérföldes hatótávolság. Mégis, a városban könnyedén visszanyerheted az akkumulátort, még ha a regeneratív fékezés soha nem is olyan erős, mint azt gondolnád, hogy kéne.

Author: admin

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük